Polsko Saudyjska Rada Biznesu | O Nas
15375
page,page-id-15375,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O Nas

Dowiedz się więcej o nas
polsko-saudyjska-izba-gospodarcza-550-new-003

O nas

Polacy rozwinęli talent do handlu międzynarodowego. Wykorzystują możlwości jakie daje członkowstwo w UE, ale i umiejętnie zdobyli wschodnie rynki. Wydarzenia na wschodzie w szybkim tempie wymusiły zmiany strategii oraz kierunków dalszej ekspansji. To dobra lekcja budowania strategii obecności na wielu rynkach, nauki innej kultury biznesowej, innego otoczenia, innych zwyczajów ale też poznanie nowych szans. Rynek Arabii Saudyjskiej jest przez polski biznes chyba najbardziej niedocenionym. Stanowi ¼ PKB wszystkich krajów arabskich, wyzwania gigantycznych inwestycji infrastrukturalnych, przemysłowych i mieszkaniowych, możliwość powalczenia o dostawy żywności do kraju, który 98 % żywności importuje z całego świata.

Działania

Polsko Saudyjska Rada Biznesu chce wspólnie z Polsko Saudyjską Izbą Gospodarczą być promotorem i drogowskazem możliwości wspólpracy przedsiębiorców i firm obydwu krajów. Królestwo Arabii Saudyjskiej jest dużym krajem o bardzo konkurecyjnym rynku. Wymaga to od polskich firm profesjonalizmu i cierpliwości, starannego określenia swoich szans, ale i właściciwego partnera po saudyjskiej stronie. Szans i możliwości jest wiele – od prac remontowych i modernizacyjnych przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przez dostawy materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończenowych, zagadnienia IT, po wspomniane dostawy artykułów żywnościowych i wody.

polsko-saudyjska-izba-gospodarcza-550-new-004
polsko-saudyjska-izba-gospodarcza-550-wawa-001

Współpraca

Zapraszam do aktywności biznesowej oraz namawiam do odwagi mocne i prężne Firmy.

Marek Gawlik

Sprawdź skany dokumentów

Polsko Saudyjska Rada Biznesu
Polsko Saudyjska Rada Biznesu
Polsko Saudyjska Rada Biznesu
Polsko Saudyjska Rada Biznesu